KONST / Litografier / Färglitografi 14366459
nr 1436 6459
Werner Pfeiffer
(f. 1937), Tyskland
Signerad, numrerad 72/80, " Rising Bubble". Färglitografi, bildmått: 75x55cm, yttermått inklusive ram: 79x59cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 6 december 2021
kl 19:40:46
150 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr